Transport

Usługi transportowe

Od początku naszej działalności rozwijaliśmy firmę Grani-Tec w sektorze transportu. Realizujemy różnorodne zlecenia transportu na terenie kraju oraz za granicą.

Rozbudowana flota aut jest poddawana regularnym serwisom w naszym firmowym warsztacie. Dbamy o to, aby zminimalizować jakiekolwiek opóźnienia związane ze sprawnością naszych aut.

Jeśli jesteś zainteresowany stałą współpracą, koniecznie skontatkuj się z nami – przygoujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i transportem kruszywa. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy świadczące usługi budowlane czy drogowe. Oferujemy usługi transportowe w różnych przedziałach wagowych do 24 t, jak również transport niskopodwoziowy, transport ponadgabarytowy.

Sprawdź nasze realizacje

Odwiedź zakładkę realizacji, na której zamieściliśmy zdjęcia zrealizowanych przez nas zleceń.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego zlecenia. Dokonamy wyceny oraz wskażemy termin realizacji.

Nasza flota aut

Filarem działalności naszej firmy jest transport i sprzedaż kruszyw.

Atutem jest posiadanie najnowszej generacji ciągników siodłowych marki Mercedes-Benz i samowyładowawczych naczep o ładowności do 26t, wraz wieloletnim doświadczeniem kierowców wykonywane przez nas usługi są terminowe i rzetelne.

W ofercie naszej floty znajdują się również samochody ciężarowe typu wywrotka 3-osiowa Mercedes – Benz Arocs i 2-osiowa Mercedes-Benz Athego.

Mercedes ACTROS x6

MERCEDES AROCS

VOLVO FH

MERCEDES ATHEGO

Marka znaczy wiele

Nie przez przypadek postawiliśmy na znane w świecie motoryzacji marki premium: Mercedes-Benz oraz Volvo.

Cena sprzętu w tym przypadku zdecydowanie idzie w parze z jakością. Tańsze rozwiązania, często stosowane przez duże firmy transportowe niestety powodują rożnorodne problemy z dostawą towaru na czas.

Zadbaliśmy nie tylko o pewność, ale również o komfort naszych kierowców. Wiemy, że wielogodzinne trasy to zadanie tylko dla wytrwałych kierowców. Zrobiliśmy wszystko, aby nasi pracownicy czuli komfort podczas wykonywanych zleceń.

Sprawdź naszą pozostałą ofertę!

Poznaj szczegóły oferowanych przez nas usług. Kliknij w interesujący Cię sektor i dowiedz się więcej.

budownictwo ogólne grani tec

Budownictwo ogólne

budownictwo drogowe grani tec

Budownictwo drogowe

usługi sprzętowe grani tec

Usługi sprzętowe

Rozbiórki / Wyburzenia

Rekultywacja kopalń

Rekultywacja kopalń

Współpracowaliśmy z:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń