O firmie

Firma GRANI-TEC Spółka z o.o. istnieje na rynku od 2005 roku

Poznajmy się!

Nasza historia

Firma GRANI-TEC istnieje na rynku od 2005 roku, swoją działalność skupia na pięciu sektorach:

budownictwo ogólne i drogowe,

usługi sprzętowe,

transport,

wyburzenia,

rekultywacje kopalń

Stawiając na rozwój

Obecnie firma zatrudnia ok. 50 pracowników w tym wykwalifikowaną kadrą kierowniczą i wyspecjalizowanych w swoich branżach pracowników, zapewniając najwyższą jakość wykonywanych prac.

Doświadczenie zawodowe nabyte w całym okresie istnienia firmy, wysokiej klasy materiały oraz rozwinięty park maszynowy wsparty transportem ciężkim na prowadzonych projektach związanych z wszystkimi gałęziami naszych działalności, przekłada się na terminowe realizacje i zadowolenie inwestorów.

O firmie

Firma zaczęła swoją działalność w 2006 r. jako Grani-tec Durczok Paweł. Na początku zajmowała się produkcją, sprzedażą i układaniem kostki brukowej i zatrudniała tylko 3 osoby. Stopniowo rozwijała swoją działalność o coraz szersze roboty budowlane co skutkowało zarówno zatrudnianiem coraz większej ilości osób, jak i zakupem maszyn budowlanych. Równocześnie stawała się również firmą transportową.

W 2014 r. firma przekształciła się w spółkę cywilną pod nazwą Grani-tec Durczok Paweł i Durczok Anita s.c., pod którą działała do 6.07.2021 r.
Od 7.07.2021 r. zmieniła formę własności z spółki cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i działa pod nazwą Grani-tec Spóła z o.o. pod nowym adresem w Rybniku przy ul. Pod Lasem 44a.

Obecnie firma dysponuje zarówno wieloma maszynami budowlanymi, jak i samochodami ciężarowymi co pozwala na sprawne wykonanie zadań.
Zatrudnia ok 40 pracowników a nadzór nad pracami prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska jak również mistrzowie, brygadziści, pracownicy z wieloletnim stażem na budowach.

W naszej ofercie

Poznaj szczegóły oferowanych przez nas usług. Kliknij w interesujący Cię sektor i dowiedz się więcej.

budownictwo ogólne grani tec

Budownictwo ogólne

budownictwo drogowe grani tec

Budownictwo drogowe

usługi sprzętowe grani tec

Usługi sprzętowe

Rozbiórki / Wyburzenia

Rekultywacja kopalń

Rekultywacja kopalń

Współpracowaliśmy z:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń